Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Arbas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Don Arbas është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Don Arbas eshte nje nder kompozitoret me te mire kosovare.Ai perveqse eshte kompozitor i shume hiteve muzikore ai eshte eshe kengetar.Don Arbas bashkpunon edhe sot me kengetare te famshem si:Arta Bajrami, Loco, Kaltrina etj. Ne vitin 2002 ai nxjerr albumin e tij te pare te titulluar "25 Dollar",nje album ky i cili perfshiu 12 kenge te kenduara dhe te kompozuara nga vete ai. Ai vazhdon me nxjerrjen e albumit te dyte ne vitin 2006,nje album k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Arta Bajramit

I biri i

Zejnullah Bajramit

Kushuri i

Aferdita Bajramit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

1 🔥Biach (2006)

25 Dollar (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nehat Istrefi

Lek Plepi

Prince Double H

Burim Hoxha

Valon Rama

ZeeroMan

Monny

VZ

Edi Krasniqi

Acidi

Tags: Don Arbas, Arba Sound, Arbasound


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet