Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Bajrami - Të Premtoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Te te te premtoj o dashuri te premtoj o pa kufi.

Shume shtrejt do te kushtoj lumturi qe te dhuroj ty,kete duhet ta dish nese don ti me mua t'rrish.investo dhe shpejt vepro vetem fjalt s'me bejn kurgjo hej buzt me kushtojn shum kurr s'dot kesh diqka si une.te premtoj une ty knaqsi me pa kufi s'dua te kesh as nje enderr t'keqe per jete ti.te ledhatoj ty deri ne amshim t'jet i yti shpirti im te gezoj ty krejt per syrin tim.

ref(2)
Te te te premtoj une ty per jete,te premtoj do ti kesh krejt,te premtoj o dashuri,te premtoj o pa kufi.

Shume shtrejt do te kushtoj lumturi qe te dhuroj ty,kete duhet te dish nese don ti me mua t'rrish.investo dhe shpejt vepro vetem fjalt sme bejn kurgjo hej buzt me kushtojn shum kurr s'dot kesh diqka si une.te premtoj une ty knaqsi me pa kufi s'dua te kesh as nje enderr t'keqe per jete ti.te ledhatoj ty deri ne amshim t'jet i yti shpirti im te gezoj ty krejt per syrin tim.

ref(2)
Te te te premtoj une ty per jete,te premtoj do ti kesh krejt,te premtoj o dashuri,te premtoj o pa kufi.

Tjeter asgje nuk ka mbet vetem sa me shpejt e jotja per jete.tjeter kerkoj dashuri per shpirtin tim,tjeter krejt per syrin tim.

ref(2)
Te te te premtoj une ty per jete,te premtoj do ti kesh krejt,te premtoj o dashuri,Te premtoj o pa kufi.


Ky tekst u dërgua nga Beni+besa   analina

Aferdita Bajrami - Të Premtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Premtoj".
3. Video është e këngës "Të Premtoj", por nuk këndohet nga Aferdita Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Bajrami:


Komente 1