Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Bajrami & Dritan Bajraktari - Dy Tre Netë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

TE KAM PRIT NUK ERDHE FARE
ME PREVE NE BES MOJ KOSOVARE
ZËMRES TIME HAJDE ÇKA I BANE
MOS E HUMB KET ÇUN TIRANE

KUSH TE THA SE SDO TE VI
UNE JAM RRUGES PER SHQIPRI
RRI REHAT E MOS KE DERT
BASHK DO TE JEMI DY TRE NET

REF
DY TRE NET O MOJ DASHNI
KALOJN SHPEJT NE SHQIPERI
NJE VIKENT O SA PAK
PER DIÇKA QE KEM MERAK

DY TRE NET O MOJ DASHNI
KALOJN SHPEJT KUR JAM ME TY
DY TRE NET NUK JAN SHUM
TAKSIRAT ME NEJT PA GJUM

ME PAT THAN NENA NJE NAT
SHQIPERIA GOCA SPAT
KU E GJETE ÇFAR LAKMOVE
QE ME SOLLE GOCË KOSOVE

JEM NJESOJ O ÇUN TIARANE
ME ADETE E ZAKONE
E TE TJERET ÇFAR TE THON
O MUA NUK ME BEHET VON.


Aferdita Bajrami & Dritan Bajraktari - Dy Tre Netë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Tre Netë".
3. Video është e këngës "Dy Tre Netë", por nuk këndohet nga Aferdita Bajrami & Dritan Bajraktari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Bajrami:


Komente 0