A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aferdita Beçiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19
Aferdita Beçiri është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Viktoria Xhako

Natasha Limaj

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Mimoza Bici

Fatmire Duraku

Arsejda Gjyli

Anita Hoxha

Makfire Canolli

Remzije Zekolli


Tags: Afërdita Beçiri, Aferdita Beciri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019