Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Dita E Dasmes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me len syt kam kerku emrin ten tkam kendur aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver kendon bilbili po kendon sot vec per mua net kam semure me u sherua shpiritn tim mjek , shum pa zgjat dashuria pastaj memu ndodh ne metnia kengash ajo e gezon ket ta ledh pa dhon

Ky tekst u dërgua nga Marija


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008


Aferdita Demaku - Dita E Dasmes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita E Dasmes".
3. Video është e këngës "Dita E Dasmes", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0