Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Zemer,zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan.
Zemer,zemer sa po vuan,shpresat tua sot u shuan.
2x
E sinqert je por eshte kot ai po te ben te qash me lot.
2x
A ka kush ne kete bote te mi ndal mua kta lot.
A ka kush oj shoqri te ma kthen ate dashuri.

Zemer,zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan.
Zemer,zemer sa po vuan mallin ti kush do ta shuaj.
2x
Dahuria te ka ik e ti spo te terren syt.
2x
A ka kush ne kete bote te mi ndal mua kta lot.
A ka kush oj shoqri te ma kthen ate dashuri.
2x
A ka kush ne kete bote te mi ndal mua kta lot.
A ka kush oj shoqri te ma kthen ate dashuri.

Ky tekst u dërgua nga Xix


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 17/01/2011


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0


Aferdita Demaku - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.