Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Zakon Burri E Ka Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  24

oooo...
zakon burri o more e ka pas ,
2X o gur bes more po me i vnu kalas .

oooo...
pasha shqipen o mor pasha malet ,
2X o guri beses jo lun o prej fjales .

oooo ...
kush na vjen o pa thirr o ne oborr ,
2X o na si lam more o as ven o per vorr.

oooo...
besa lart o besa mbi gur ,
2X o na e majm mor besen ne flamur .

oooo ...
zakon burri sod e ka ,
2X o gur bes o mi vnu kalas


Ky tekst u dërgua nga ratchet

Aferdita Demaku - Zakon Burri E Ka Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zakon Burri E Ka Pas".
3. Video është e këngës "Zakon Burri E Ka Pas", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0