Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Pse Sme Thirre Djal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pse s'me thirre djal
Te vij une me ty x2

Oret me duken te gjata
Kur jam une pa ty x2

Dola ne dritare
E me dor s'ma ban
M'kish marr malli djale
Veç per zanin tand x2

Ti e di sa te dua
E di sa me don x2

E di se te penguan
Per bashkimin tone x2

Kur te dua une
Bota le te flas
Ata qe t'penguan
Zoti le ti vras x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Aferdita Demaku - Pse Sme Thirre Djal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Sme Thirre Djal".
3. Video është e këngës "Pse Sme Thirre Djal", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0