Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Deshte A S'deshte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa shume me pelqen,por tregome si ta them veshtire ta them ne sy kur jam vetem me ty,pse njehere sme flet, pse zemren ma vret,sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete, deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam-Ti me dashuron, por ende se pranon, askush sikur une nuk te don me shume,pse njehere sme flet,pse zemren ma vret sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete,deshte a sdeshte kjo eshte vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban,deshte a sdeshte une e jotja jam,ti do te jesh fatim ne kete jete deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam


Ky tekst u dërgua nga arlinda thaqi

Aferdita Demaku - Deshte A S'deshte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshte A S'deshte".
3. Video është e këngës "Deshte A S'deshte", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0