Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Mkan Than Shoqet Mbrama Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mkan than shoqet mrame
merre moj merre plakun e 2x
o ju thaft goja mori shoqe
si ta marr un plakun e
tu e pas un djalin e
o bubu e aj nane
oj bubu jar nane
vaj burrat me vajzat e
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle
Mkan than shoqet mrame e merre 2x
moj merre djalin e
o ju lumt goja mori shoqe
do ta marr un djalin e
qe a gzojna jeten e
oh bubu jar nane
vaj burrat me vajzat e
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle


Ky tekst u dërgua nga Anita

Aferdita Demaku - Mkan Than Shoqet Mbrama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mkan Than Shoqet Mbrama".
3. Video është e këngës "Mkan Than Shoqet Mbrama", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0