TEKSTESHQIP

Aferdita Demaku
Nji Grusht Dhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nji Grusht Dhe" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti është shkruar nga Shaqir Cërvadiku, teksa autor i orkestrimit është Za.