Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani & Vëllezërit Zikolli - Hajde Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  10

Hajde bije e banu gati
Se erdh koha u ba sahati
Neve ren ngryk me na marr
Dalngadal Ne oborr me dal.

Hallall bani ti oj bije
Per mundin qe e dhe n'ket shpi
Me vaj n'buz baba po te thot
Edhe ran dy pika lote.

Qaj moj nuse qaj me lot
Bab e nane ku po i le sot
Qaj qaj qaj me za
Sot prej prindve don me u nda.

Qaj moj nuse
Qaj me lot
Vllaun kujt po ja len sot
Qaj qaj qaj me za
Sot prej motre don me u nda.

Aferdita Elshani:
Hajde bije e bahu gati
Se erdh koha u ba sahati
Dalngadal ban me dore
Kan ardh krushqit bije met marr

Ti po shkon nuse po bahesh
Vec prej zemres tem nuk ndahesh
Me mund nan t'rrita ty
OO shum thanshpin me ma kthyy.

2X
Qaj moj nuse qaj me lot
Bab e nane ku po i le sot
Qaj qaj qaj me za
Sot prej prindve don me u nda.

Qaj moj nuse
Qaj me lot
Vllaun kujt po ja len sot
Qaj qaj qaj me za
Sot prej motre don me u nda.


Ky tekst u dërgua nga  genta1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani & Vëllezërit Zikolli - Hajde Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nuse".
3. Video është e këngës "Hajde Nuse", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani & Vëllezërit Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0