Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vëllezërit Zikolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Vëllezërit Zikolli është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Anëtar i grupit

Astrit Zikolli

Anëtar i grupit

Bajram Zikolli

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Erozioni

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Orient Express

Kthjellu

Tempulli G

Supernova

Tags: Vëllezërit Zikolli, Vllezërit Zikolli, Vllezrit Zikolli, Vellezerit Zekolli, Astriti Zikolli, Bajram Zikolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet