Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Astrit Zikolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 2 Dhjetor 2012, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Me Ty Zemer". Me këtë këngë, Astrit Zikolli merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 në vitin 2012. Në Dhjetor 2014, Astrit Zikolli merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Lara Rita". Në vitin 2014, Astrit Zikolli publikon albumin "Lara Rita". Më datë 28 Maj 2015, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Je Perfekt". Më datë 8 Qershor 2016, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Mos Me Kerk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Vëllezërit Zikolli

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash 2019 (2019)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Lara Rita (2014)

Kenge Qytetare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qamil Hondozi

Fani (M)

Bashkim Prishtina

Suad Zulbeari

Florimi

Safet Igrishta

Ruzhdi Durmishi

Arbnor Bashota

Landi (Tallava)

Muhamet Sejdiu

Tags: Astrit Zikolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet