Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aferdita Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Aferdita Lala është një këngëtare e njohur. Në vitin 2007, Aferdita Lala publikon albumin "Kce Oj Cike". Më datë 2 Gusht 2012, Gezim Hida & Aferdita Lala publikojnë videoklipin "Vajze Krutane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKce Oj Cike (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alisa Baraku

Morena Dyli

Xhejni Lito

Ludjana Rrapa

Irsa Qosja

Matilda Shushari

Nertila Selmanaj

Desjana Kamberaj

Pajtesa Tessi

Desara Smakaj


Tags: Aferdita Lala

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet