TEKSTESHQIP

Aferdita Lala
Qiellin Tone S'e Prish Nje Re
Lyrics
(Feat. Naim Berisha)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qiellin Tone S'e Prish Nje Re" kënduar nga Aferdita Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Tetor 2022, Aferdita Lala publikon videoklipin "Qiellin Tone S'e Prish Nje Re", në bashkëpunim me Naim Berishën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Berisha, ndërsa orkestrimi u realizua nga Edmond Zhulali.