A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aferdita Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  26
Aferdita Salihu është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Erjona Thaqi

Rinore Dakaj

Edona

Altina

Elmedina Osmanaj

Nurije Bektashi

Yllka Ibrahimi

Jonida

Hegisa Xhumari

Lorna Pjetri


Tags: Aferdita Salihu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019