A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dinakeria

Askush s'te njeh me mire se une
se sa e zonja je,
i ben meshkujt per vete,
dhe ne fund i le.

Je femer katatsrofike
e ne pamje shume simpatike,
qellimi yt,te perfitosh materialisht,
je femer e ulet,je femer e ligsht.

Se sa e zonja je,
askush s'te njeh me mire se une,
mjer ai qe te behet pre,
e qe mendon se do ta besh fatlum.

- poem written by Aferdita Salihu


- Submitted by Aferdita Salihu -

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  8

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019