Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Laçi - Prehri Yt O Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Duart e mia dikur
moj e mira nene,
porsi lule shqerre
ne preher ti kam vene.

Ne syte e tu u rrita
nga puthja jote ne balle,
koken tek ty mbeshtesja
mbushur plot me mall.

Thell ne zemren time rritet
cdo dite kjo dashuri
se me rrite ti o nene
per Shqiperi...


Ky tekst u dërgua nga zamiri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afërdita Laçi - Prehri Yt O Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prehri Yt O Nene".
3. Video është e këngës "Prehri Yt O Nene", por nuk këndohet nga Afërdita Laçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Zonja:


Komente 0