Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afërdita Zonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Afërdita Zonja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Që kur nisi të këndonte në aktivitetet kombëtare të këngës, shumë artistë e konsideruan zërin e saj të ngjashëm më zërin e artistes së madhe Tefta Tashko Koço. Dukej se këngët e interpretuara nga artistja e madhe, jo vetëm që i shkonin për shtat për t’i kënduar, por Afërdita Zonja do t’i interpretonte thuajse në të njëjtin nivel. Dikush do ta quante zë bilbil, të tjerë kanarina e këngës shqipe. Perveç festivaleve, ajo eshte vlerësuar me çmimin e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Nëna e

Megi Zonjës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Fatbardha Disho

Megi Zonja

Miga Hysi

Violeta Simoni

Rozeta Doraci

Aida Ndoci

Morena Reka

Bruna Sota Hoxha

Elida Shehu

Zeliha Sina


Tags: Afërdita Zonja, Afërdita Laçi, Aferdita Laci, Aferdita Zonja

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet