Më mbaj mend (për 1 muaj)

Megi Zonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Megi Zonja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 24 Tetor 2008, Kujtim Shehu & Megi Zonja publikojnë videoklipin "Vivo Per Lei"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Afërdita Zonjës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Megi Zonja

Komente 0