A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afif Osmani

Tags: Afif Osmani

Vendlindja: Zagraçan (Strugë)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 52 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♑ Bricjapi  
Afif Osmani është një këngëtar jo shumë i njohur. Kam mbaruar shkollën e mesme të tregëtis në Tetovë ,Në Islam jam udhëzuar prej vitit 2000 me anën e disa shokëve këtu në zvicër dhe elhamdulilah prej atër jam në rrugën e drejt islame dhe familjen e kam në kët drejtim me ilahi kam filluar prej vitit 2008 maspari unë ema vonë edhe djalin Ahmedin e kam shti në kët drejtim po pa i lën anësh edhe mësimet prej 2009 filluam me albumin e parë që e titullova Pendimi këtë të ardhura ja dedikova familjeve ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018