Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Haziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Afrim Haziri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Në Janar 2016, Nehat Ferati, Qemajl Musliu & Afrim Haziri marrin pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Himni I Flaka E Janarit 2016". Më datë 3 Qershor 2018, Afrim Haziri publikon videoklipin "Jam Dorëzu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enis Xhaferi

Fazli Axhaj

Lavdrim Rexhepi

Den Hasanaj

Ertan Shakiri

Bajram Hajdini

Florim Buzolli

Nuhi Duraku

Amar Ibraimi

Avni Nebiu


Tags: Afrim Haziri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet