Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Afrim Muciqi - Dasma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Vetem Per Dasma Vol.2"

Këngë e albumit:

"Me Tranove Krejt"

Këngë e albumit:

"A Po Vjen Ne Pushim"
Sa mir darsma ja ka nis qifti i ri u trashegoft perhajr qoft i zoti i shpis me gzim jeta ju shkoft

Let fillon vallja e kenga daire e tupana lum po bon baba e lum po bon dhe nana

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna

Ska ma bukur e ska ma mir krejt shoqnia po vallzojn elkosin etc
eurolindit jau urojm

hajde bashk lujna knojna se kjo esht nat e jona tgjitha brengat sote na do ti harrojna

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna


Ky tekst u dërgua nga Zana
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet