Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Fati Na Ndau Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Më lanë të verbër më lanë të mjerë
Moj Perëndi cfar më ke sjellë
Që kur në jetë më stë harroj
Puthjen e saj që më shkatëroj

REF:(2her)
Perëndi më ndihmo
Lutjen time ma prano
Kthema mua fatin tim që të shoh

II
Më lanë të shkretë
Më lanë pa jetë
Moj Perëndi cfar më ke sjellë
Që kurr përrjetë më stë harroj
Puthjen e saj që më shkatëroj

REF:(4her)
Perëndi më ndihmo
Lutjen time ma prano
Kthema mua fatin tim që të shoh


Afrim Muciqi - Fati Na Ndau
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Na Ndau".
3. Video është e këngës "Fati Na Ndau", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0