Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Afrim Muciqi - Kur Te Takova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Me Tranove Krejt"

Këngë e albumit:

"A Po Vjen Ne Pushim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Per heren e par kur e takova..
ju afrova dhe i thash..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..

Ref:
Me buzqeshi me shikoj ne sy..
e me tha me fal kush je ti..
ja tregova emrin si e kam..
dhe vazhduam aty ku e lam..

Per heren e par kur e takova..
ju afrova dhe i thash..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..


Ky tekst u dërgua nga Betimi
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet