Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Se Bashku Do Ta Kallim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde Eurolinii..

Ne këtë natë te bukur, asgje nuk na mungon, kush asht ajo vajz qe po me shikon. Asniher ne jete se kam paaas as qudi, qnka shum ebukur por qenka si pehrii

Ref: hajde zemer luj me muuu, zbashku do ta kallim. Po knojm por Dautin po knojm per Bujarin

Eurolinin e tcjaa elkos te kendojna kurr zdo te harrojna.

Pse nuk po afrohesh, hajde pak ma ngaaat, dridhe belin, dridhe zemer se nuk eshte mekat.
Sa here me shikon ty ne sy, mua me ndes flak, ne asgje ne jete nuk e ndrroj oo une kete nate.

Hajde zemer luj me m,uuu, zbashku do ta kallim. Po knojm por Dautin po knojm per Bujarin

Eurolinin e tcjaa elkos te kendojna kurr zdo te harrojna

O hajde Eurolinin elkos..


Ky tekst u dërgua nga Kimete (3


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muciqi - Se Bashku Do Ta Kallim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Bashku Do Ta Kallim".
3. Video është e këngës "Se Bashku Do Ta Kallim", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0