Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Dikur U Deshtem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pse mi puth ti buzet ? Cka kerkon me teper ?
Kur ne shtratin ton moj zemer, shtriesh me nje tjeter.
N'tavolinen time, ndezur nje qiri
gjithkun sonte drite moj, vec te un errsire.

Ref.:
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty'takon perjet.
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime ty'takon perjet.

Sa e gjat esht jeta, sa e shkurt dashnia
nje dite behet von o shpirt, t'kalon bukuria.
N'tavolinen time, ndezur nje qiri
gjithkun sonte drite moj, vec te un errsire.

Ref.:
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty t'kanon perjet.
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty t'kanon perjet.


Ky tekst u dërgua nga Sara

Afrim Muciqi - Dikur U Deshtem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur U Deshtem".
3. Video është e këngës "Dikur U Deshtem", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0