Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ma Jepe Vetem Nje Rast Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Ku e lam atje te pres te vendi vjeter eja vet mos e mer as ni shoqe tjeter gjithmon vet e dyta vete e treta mdole ti asnihere ne buzt e dua smunda me u shkri

Ma jep vetem nje rast tkallxoj qysh osht me dasht per pes minuta shpirt te qoj qiellin e shtat

Ma jep vetem nje rast ma shum spo lypi une per ni or e shtat shpirt kem mem nejt pa gjum

ose sot ose kur thot nje fjal e urt jo veq ty por askend dy here se kam lut gjithmon vet e dyta vete e treta mdole ti asnihere ne buzt e dua smunda me u shkri

Ma jep vetem nje rast tkallxoj qysh osht me dasht per pes minuta shpirt te qoj qiellin e shtat

Ma jep vetem nje rast ma shum spo lypi une per ni or e shtat shpirt kem mem nejt pa gjum


Ky tekst u dërgua nga jehonaAfrim Muçiqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/12/2012


Afrim Muciqi - Ma Jepe Vetem Nje Rast
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Jepe Vetem Nje Rast".
3. Video është e këngës "Ma Jepe Vetem Nje Rast", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0