TEKSTESHQIP

Afrim Muciqi
Bolle Mire Koke Moj Qike
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bolle Mire Koke Moj Qike" kënduar nga Afrim Muciqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.