Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Afrim Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Afrim Spahiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Tetor 2017, Afrim Spahiu publikon videoklipin "Online". Në vitin 2018, Afrim Spahiu publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Qemal Stafasani

Faton Avdyli

Festim Hysenaj

Iljas Limani

Arbnor Dulla

Ferki Veseli

Arbër Aliu

Bujar Gashi

Shaban Bytyqi

Tags: Afrim Spahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet