A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ag-Beatzz

Tags: Ag-Beatzz, Ag.Beatzz, Ag Beatzz

Vendlindja: Gjilan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♋ Gaforrja  
Ag-Beatzz është një këngëtar jo shumë i njohur. Autobiografi: Jetoj ne qendren e Evropes, ne Belgjike. Hapat e pare ne muzike i kam marre qysh nga viti 2002 ku isha antare i grupit rinor "Future Step" Aty me hyri ne gjak hiphopi dhe vendosa te vahzdoje ne kete rruge. Deri tash kam pas shume bashkpunime qe ja vlejne te permenden te gjitha, por do ta veqoja kangen e realizuar kete vere tek grupi i mirenjohur shqiptar "Etno Engjujt" ne Gramafon Entertainment ku krijues i kanges ka qene Genc Prel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018