Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agangsta

Tags: Agangsta, A Gangsta

Agangsta është një këngëtar i njohur. aGangsta-u rrit ne Tetov pran familjes se tij.Si i vogel kishte dashni te madhe ndaj hip hop-t.Mirpo kushtet e veshtira nuk i mundsuan qe ta shprehente talentin e tij. Me von ndryshoj gjithcka.Ne vitin 2004 ai arriti ta publikoj muziken e tij te par dhe ta shpreh talentin e tij per hip hop,Muzika titulloheshte KUCHKO e cila u pranu shum mir nga publiku edhe pse aGangsta ishte shum i rri ne ata koh. Ne vitin 2006 gjithcka u be mir,ai arriti qete ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017