Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agertina Muca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Agertina Muca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Qershor 2011, Agertina Muca publikon videoklipin "Ylli Kesaj Vere". Më datë 18 Nëntor 2013, Agertina Muca publikon videoklipin "Keq Do Perfundosh". Më datë 17 Korrik 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "Fjala Te Dua". Më datë 4 Gusht 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "T'me Kuptosh". Më datë 7 Janar 2015, Agertina Muca publikon videoklipin "Te Dua, Te Urrej". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, ndërsa për ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Mirsa Laci

Leonora Ajdari

Ardiana Mehmeti

Anisa Dervina

Lorna Hysa

Ajsel

Saranda Jusufi

Oreta Leka

Tags: Agertina Muca, Argentina Muca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet