A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Ajrullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Agim Ajrullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore qytetare dhe popullore vajtuese. Më datë 10 Mars 2015, Agim Band publikon videoklipin "Nje Lulishte Me Trandafila". Më datë 3 Maj 2015, Agim Ajrullahu & Art Band publikojnë videoklipin "Vaj Si Qenka Ba Dynjaja". Më datë 16 Mars 2016, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu". Më datë 3 Maj 2017, Agim Band publikon videoklipin "Valle Ekspllozive", në bashkëpunim me Adnan Kamberi. Më datë 20 Prill 2018, Agim Ajrullahu publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Sevdali
Valle Ekspllozive
Vaj Si Qenka Ba Dynjaja
Nje Lulishte Me Trandafila
Zemren Ja Fitova


Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Breaker G

Chika

Bekim Halili

Agon Nimani

Verim Zendeli

Bekim Dehari

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)


Tags: Agim Ajrullahu, Agim Band, Agim Hajrullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019