Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Boshnjaku

Tags: Agim Boshnjaku, Gimi

Vendlindja: Mitrovice    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Agim Boshnjaku është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Agim Boshnjaku jeton dhe vepron ne Prishtine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Agim Boshnjaku ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017