A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  20
Agim Deva is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Met Sadiku (Poet)

Adis Vishi

Kasam Shaqirvela

Imarton Osmani

Shaban S Shabani

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Kushtrim Ymeri

Endri Nazarko

Mehmet Disha


Tags: Agim Deva

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019