Tema: Poezi Për Nënën


Nënës

Puthjen e parë
Nënës.

Lulen e parë
Nënës.

Vizatimin e parë
Nënës.

Letrën e parë
Nënës.

Të fshehtën e parë
Nënës.

Se nëna më lindi,
Mua ne maj

Dhe askush tjetër,
S'më lindi përveç saj.

- Poezi nga Agim Deva{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 7