Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  139
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 72 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Agim Doçi është një shkrimtar dhe autor këngësh shumë i njohur. AUTOBIOGRAFI: U linda nga nëna ime kolonjare me emrin Shqiponja, dhe sipas gjasave me babë miriditasin Mëhill Doçi, rreth mëngjezit të datës 9 maj 1948. Pra prindër ish-partizanë, ish-anëtarë të PPSH-së. Mbasi kreva arsimimin tem në Shkodër deri në gjimnaz (me rezultate të shkëlqyera në mësime dhe me 2 nota të thyera në sjellje), u regjistrova në Universitetin Shtetror Tiranë në Fakultetin e Inxhinierisë Dega Elektrike në të cilin Diplomën e mbr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Petro Nini Luarasi

Asdreni

Faik Konica

Fatos Arapi

Lasgush Poradeci

Bardhyl Londo

Odhise K. Grillo

Mitrush Kuteli

Pjetër Bogdani

Petro Marko

Tags: Agim Doçi, Agim Doci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet