A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Elmazi

Tags: Agim Elmazi

Vendlindja: Komogllav (Ferizaj)   
Agim Elmazi është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Popullore Rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

» Dërgo Një Këngë »


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018