A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
Agim Gashi is a writer and songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »

» Add A Poem »

Song Lyrics

Loading... Please wait
See More


Related Artists:

Imarton Osmani

Mehmet Disha

Arber Sokoli

Melsen Kafilaj

Met Sadiku (Poet)

Orhan Dauti

Jurgen Ndoci

Gert Vlashi

Shaban S Shabani

Kristjan Dukaj


Tags: Agim Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018