Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Molla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
Agim Molla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesel Pelingu

Viktor Hila

Ari Alia

Shaban Gjekaj

Dionis Delia

Agon Nimani

Latuà

Burim Kastrati

Pitt

Pellumb Elmazi

Tags: Agim Molla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet