Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Molla - Jalla U Shofsh Moj Karahase

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla U Shofsh Moj Karahase".
3. Video është e këngës "Jalla U Shofsh Moj Karahase", por nuk këndohet nga Agim Molla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Molla - Jalla U Shofsh Moj Karahase  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/11/2009

2009-11-14T22:51:18+00:00Jalla u shofsh moj Karahase
Qe na i dogje djemt e ri
O kanga jote u kndoft me saze
Tuj mi ra, Aman tuj mi ra njasaj bori
Amaan, tuj mi ra, o tuj mi ra njasaj bori
Shesh besh

Ooo, dola n bahce me hanger manda
Gjeta nji kumbull zardeli
O Hafiz Manit ca i lakmove
Tuj m’pas mu
Aman tuj m’pas mu nji djale te ri
Amaaan, tuj m pas mu
Oh tuj m pas mu nji djale te ri
Shesh besh

Ooo, kur te rash moj andej parit
E te gjeta tuj mbush uje
Oh ule pak shamine e ballit
Mos iu ban, aman mos iu ban pasqyr gjithkujt
Amaaan, mos iu ban oh mos iu ban pasqyr gjithkujt
Shesh besh

Iftihar

Ooo, moj Qamile moj kodoshe
Kush ta bani njat shkusi
O Hafiz Manit ca i lakmove
Tuj m pas mu, aman tuj m pas mu nji djale te ri
Amaaaan, tuj m pas mu oh tuj m pas mu nji djale te ri
Shesh besh

Ooo, kur te rash moj andej parit
E ti rash boris 3 here
Oh co moj vajze se m’ka marr malli
Me ti pa, aman me ti pa dy syte nji here
Aman, me ti pa, aman me ti pa dy syte nji here
Shesh besh

Oo Bjen pirajka rra bam ban
Jalla tesha kush asht tuj la
Oh lan Qamilja me xhup jeshil
Isharet, aman isharet po ban me gisht
Amaaan, isharet, aman isharet po ban me gisht
Shesh besh


Më Shumë Këngë Nga Agim Molla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet