Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Agim Poshka - Stuhia Do Të Kalojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stuhia Do Të Kalojë".
3. Video është e këngës "Stuhia Do Të Kalojë", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agim Poshka - Stuhia Do Të Kalojë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Kjo Toke"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+01:00Nuk ti shoh më sytë
Prej erës të tërbuar
Por zërin e shenjtë ta dëgjoj
Liri për ty kërkoj
Dikur ne ishim të lirë
Nuk kërkuam kurr mëshire
Sot veç dhimbje dhe shpresë
Përballë botës së pabesë
Një ditë kur e sotmja
Do quhet e shkuar
Bashkë do jetojmë
Çdo agim do ta shijojmë
Pse gjithmonë kjo botë
Ndahet në të humbur e t'fituar
Pse gjithmonë ne
Jemi në anën e gabuar
Por një ditë edhe për ne
Dielli prap do të del
Dhe një zë më brenda më thotë
STUHIA DO TË KALOJË
Jeta është për atë
Që lufton për ta mbrojtur
Ëndrrat janë për ata që flejnë
Me sytë e hapur
Por një ditë edhe për ne
Dielli prap do të del
Dhe një zë më thotë
"STUHIA DO TË KALOJË"


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë