Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Albanian Mambo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Mambo".
3. Video është e këngës "Albanian Mambo", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Albanian Mambo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Kërkoj..."

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:001, 2, 3, 4
Ej, ej, ej,
Ladies and gentlemen
Agim Poshka
Albanian Mambo

Këngën tënde e këndoj
Ritmin tim ti e pëlqen,
Shpirtin tim tek ty kërkoj
Shpirtin tënd tek un e gjen

Çohu ti, ti, ti dhe ti
Nata është për dashuri
Kur kërcen e kur këndon
Bukur jetën e jeton

Ty të kam shpirt, të kam yjë
Të kam xhan xhan,
Ti je e imja,
E i joti un jam, jam
4x

Let's go!

Ikën nata fluturon
Mjer ai që s'e kupton,
Merri jetës c’të dhuron
Ce kur vjen Agimi do t’jet vonë

Ka veç zemra që këndojnë
Ka veç njerëz që vallzojnë,
Ka veç shpirtra që shijojnë
Ka dhe ca që nuk kuptojnë

Ty të kam shpirt, të kam yjë
Të kam xhan xhan,
Ti je e imja,
E i joti un jam, jam
4x

Mambo!
Abe çar mambo?
Albanian mambo!

1, 2
1, 2, 3
2x
Mambo!

Ty të kam shpirt, të kam yjë
Të kam xhan xhan,
Ti je e imja,
E i joti un jam, jam
4x

Mambo!


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë