Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Agim Poshka - I Kam Te Gjitha E Skam Asgje!!  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/05/2016

2016-05-20T14:55:40+00:00

Këngë e albumit:

"Kërkoj..."
Sa gjera ne jetuam
e sa kemi per t’kaluar
duam te ndryshojme
ate qe s’ndryshon,
perpiqemi te themi ate qe kurre
nuk eshte thene.

perpiqemi te kthjeme
vitet qe iken, iken shkuan
perpiqemi te duam
ata qe nuk na duan.

se kam kete, e kam ate,
i kam te gjitha e s’kam asgje
se kam nje mall, e kam magji.
e kam nje kenge plot nostalgji.

perpiqemi te qeshim
athere kur duhet qare,
duam dhimbjen ne gezim ta kthejm
dhe kur e gjejme,
na duket vone.


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet