Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Hajde Moj Çapkene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Çapkene".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Çapkene", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Hajde Moj Çapkene  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kërkoj..."

Komente

Asnjë Koment

20/05/2016

2016-05-20T14:57:38+00:00U be kaq kohe qe po te pres,
si nuk me dhe nje dite shpres.
pastaj ik dhe le te vdes,
se pa ty po vdes.

si se pata nje pik fat
kerko dut e kerko nate
nuk e bej gjumin rehat
o jo pa ty

me pelqen te pelqej
me genjen ste genjej.
une te pres, e te pres
e ti svjen.

hajde moj capkene
hajde se me cmende
do ti them satëme
pse, pse nuk vjen.

sonte zemra te kerkon
sonte loti per ty pikon.
mike e zemres me mungon
mike pse svjen?


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet