Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Une Do Vij

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Do Vij".
3. Video është e këngës "Une Do Vij", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Une Do Vij  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Meditim"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 41-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Une Do vij
Vetem thirrme se une do vij
Une Do vij
Vetem pritme se do te vij

Dhe nese ke tjeter
jete,dhe ndoshta ti
s'me pret. Perseri do
vij...ne ka mbetur pak dashuri
Do te sjell vetem
endrrat qe kishim mbjelle

Do ti ndez, perseri Yjet
lart ne Qiell
Dhe nese nuk do te vij,
ate ma thuaj ti...!!

Dhe ne Dimer a ne vere,
..dhe ne shi apo ne ere
Nese ndjen vetmi, (2x)
vetem thirrme Se do
vij.

Une do vi..!!(2x)
do te vij..!!(2x)

Do te sjell vetem
endrrat qe ishin mbjelle
Do ti ndez
perseri yjet lart ne
qiell
Dhe nese nuk do te vij,
ate ma thuaj ti...!!

Dhe ne dimer a ne vere,
..dhe ne shi apo ne ere,
Nese ndjen vetmi,
vetem pritme Se do vij.

Ne porten tende do trokas
Do therras e do bertas.
Ndoshta kush e di, (2x)
zerin ma degjon dhe ti..

Une do vi..!!(2x)

do te vij..!!(2x)

Une do vi..!! :)


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet