Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agim Poshka - Fajtore Per Ngrohjen Globale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtore Per Ngrohjen Globale".
3. Video është e këngës "Fajtore Per Ngrohjen Globale", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Fajtore Per Ngrohjen Globale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

19/12/2008

2008-12-18T23:00:00+00:00Nga ditari i zemres sime
fletet tua po i fli
drame e lot qe ti i do
shpirti im i thot JOOO..........

uuuuuuyeahhhh.....Agim poshka.

Ne oborrin e gezimit tim
ti e prish di shkon e vjen atje me mbyti cdo gezim kam nevoje per oksigjen drite e re me vjen ne dere me theret dhe behem erë frime marr sot ne liri deshperimin ta le ty

(2x) jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale heyyyyyy..............

Kur te ndjej une afer bota rotullohet aty kur ti zhdukesh ne liri per gjitha gjerat fajtore je ty.

jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale

Na ishte nje here nje histori ku personazhe ishim une dhe ti,
nje film apsurd ne gjuhe te huaj ku un nuk kisha deshire qe te luaj,
jo nje histori roze Amerikane po skenar i dobet i nje telenovele Meksikane,
per fat te keq libri mbaron dhe ne nuk jetuam te lumtur pergjithmon...........ouuuuuuuuu.

(2x) jo nuk i dua si dhe psetet e tua sot me duken shum banale
jo nuk i dua ato buze nuk i dua ti ke faj dhe per ngrohjen globale.


Ky tekst u dërgua nga Medo
Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet