Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Sa Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Gabim".
3. Video është e këngës "Sa Gabim", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Sa Gabim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kërkoj..."

Komente

Asnjë Koment

20/05/2016

2016-05-20T15:02:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Gabim" kënduar nga Agim Poshka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agim Poshka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Erdon Haziri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ishte dashuria qe m'lendoooj
Humbja e saj zemren ma coptoj
Loti rrjedh pa pushim
Ti o shpirt i shpirtit tim

Gabim,gabim
Sjemi bashk o sa gabim
Pa ty jetaaa
Ska asnje kuptim

Te kam dasht a me ke dasht
Nuk e di pse ne u ndam
Kjo dashni ishte shum e veqant

Mos kerko falje per tkaluar
Me ke pas e tash mke harruar
Ajo qe me ndau shpirtin n2sh

Gabim,gabim
Sjemi bashk o sa gabim
Pa ty jetaaa
Ska asnje kuptim

Te kam dasht a me ke dasht
Nuk e di pse ne u ndam
kjo dashni ishte shum e veqant

Gabim,gabim
Sjemi bashk
Sa shum gabim
Pa ty jetaa ska asnje gabimMë Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë